O partičke

Vitajte na stránke Ľudovej hudby Parta zo Strečna! Vznikli sme v roku 2017 na podnet našich detí, ktoré chceli hrať a spievať ľudové piesne. A tak sme sa my, rodičia, naučili s nimi hrať a založili sme ľudovú hudbu s názvom Parta. Dnes sme skupina zložená z 15 talentovaných hudobníkov, ktorí sa s veľkou vášňou venujú ľudovej hudbe z okolia Strečna.

Vystúpenia

Naše vystúpenia sú nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých, ktorí majú radi ľudovú hudbu. Hráme na rôznych hudobných nástrojoch, vrátane huslí, druhých huslí, husľovej kontry, violy, terchovskej basičky, kontrabasu a píšťalky. Naše vystúpenia sú nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých, ktorí majú radi ľudovú hudbu.
Naše srdcia patria piesňam z Terchovej, no nezabúdame ani na piesne z Gemera, Východu a Západu Slovenska. Naše vystúpenia sú veľmi rôznorodé a prispôsobujeme sa potrebám našich zákazníkov. Hráme na festivaloch, hodoch, oslavách, svadbách, súkromných akciách, výročiach a iných podujatiach. Sme hrdí na to, že sme už mohli zahrať pre tisícky ľudí a získať si ich priazeň.

Referencie

Milá Ľudová Hudba Parta, veľmi pekne Vám všetkým ďakujeme, že ste nám na svadbe úžasne zahrali od nádherného rodičovského požehnania, cez hranie pred kostolom a pred sálou až po posledný detail čepčenia. Ste originálni a aj vďaka Vám sa naša svadba posunula na vyššiu úroveň. Profesionálny prístup s krásnymi krojmi a neskutočným programom, ktorý ponúka Ľudová Hudba Parta. Svadobčania sa veľmi bavili a počuli sme na Vás len samé chvály. Ešte raz ďakujeme a odporúčame všetkými desiatimi! Milí snúbenci, neváhajte, pretože výber Ľudovej Hudby Parta neoľutujete ani na chvíľu. S pozdravom, manželia Kasovci

Chceme sa zo SRDCA podakovat za originalne a krasne cepcenie. Cele cepcenie bolo super vyvazene, dojemne, emotivne a aj vtipne, usite presne na mieru nevesty a zenicha. Zaver bol neuveritelny s brutalnou emociou a so zapojenim vsetkych svadobcanov do diania. Mate neuveritelne krasne hlasy. Ani po case nasi svadobny hostia nezabudli na cepcenie a ostal v nich nezabudnutelny zazitok. Bolo to krasne a dojemne. A tiez musim dodat, ze to bola jedna z top veci na nasej svadbe, ktoru si ludia vychvalili.
Dakujeme I&J

Milá Partička, ďakujeme Vám všetkým krásne za spríjemnenie a spestrenie nášho svadobného dňa V tom čo robíte ste široko-ďaleko jednoznačne najlepší!!! O vašej účasti na našej svadbe bolo rozhodnuté ďaleko predtým ako sme boli vôbec zasnubení..môj už terajší manžel Vás počul hrať na mnohých Strečanských udalostiach a povedal, že keď sa raz budeme brať, chce aby ste nám hrali na svadbe…čiže bez Vás by žiadna svadba nebola.. čo dodať na záver? Už len jedno zo srdca veľké ĎAKUJEME!!!

Navodili ste super atmosféru krásne odcepcenie kúsok našich tradícií na tejto medzinárodnej svadbe ďakujeme určite aj za všetkých zahraničných hostí!!!